În spitalele din România sunt prinși de cumplitul cancer peste 1000 de copii. Țintuiți într-un pat, luni sau poate ani, își trăiesc viața între analize și proceduri. Eu am făcut o misiune din a le colora cât mai multe din aceste zile, cu surprize vesele.

Vă chem alături de mine pentru a susține campania prin intermediul căreia vor simți că mii de oameni se gândesc la ei! Vă chem să donați orice sumă vă puteți permite, aici, pe pagina de donații. Vă rog și să lăsați un mesaj de susținere pe pagina campaniei

Dorința mea este ca împreună să le aducem zâmbetul pe chip, de 1 IUNIE!

De Ziua Copilului, le pregătesc cea mai frumoasă surpriză. Fiecare pitic din secțiile de oncologie va primi un cadou și un mesaj video personalizat de la vedete, de la personajele din Gașca Zurli și din partea voastră, a celor care vor să le transmită gândurile lor.

În înfruntarea asta nedreaptă, copiii au nevoie de aliați, iar donațiile și mesajele voastre le vor face lupta puțin mai ușoară.

Grație donației și mesajului vostru vor simți că nu sunt singuri, ci au de partea lor milioane de oameni!

Implică-te și donează! Donația ta se transformă într-un cadou care înseamnă un mesaj de iubire. Împreună facem 1.000 de cadouri!

Pentru asta e nevoie de fiecare dintre voi, cei din comunitatea Oamenilor frumoși din România.

În ultima săptămână din luna mai, personajele Zurli vor deveni curierii iubirii și vor ajunge, pe rând, la câte un spital de oncopediatrie din țară, pentru a le oferi personal cadourile celor mici.

Cum puteți ajuta?

• Donație prin CARD bancar, FĂRĂ COMISION, la linkul: www.parintisalvatori.ro/doneaza/
  • Donație prin CARD bancar pe Facebook la linkul: https://www.facebook.com/donate/587689358517439/
  • Donație prin virament sau depunere în contul ING BANK - RO70INGB0000999906701090
  • Titular cont: Fundația Noua Generație, Cod Fiscal 11305876, cu mențiunea la detalii despre plată: Campanie Mesaje de iubire pentru Copiii cu Branule.
  • Donație prin PayPal la adresa parintisalvatori@yahoo.com
  • Donație prin REVOLUT la numărul 0749936688.

Întrebări și informații suplimentare puteți afla pe email: contact@zurli.ro.

Mesaje de Iubire pentru Copiii cu Branule este o campanie inițiată de mine și susținută de:

• Kaufland România - sponsorul principal al campaniei
  • Dr.Oetker
  • Edenia
  • Tedi
  • La Vache qui rit
  • Bioderma
  • Charmony
  • Asociația Părinți Salvatori
  • MagiCamp
  • Asociația Little People
  • Fundația Noua Generație și Zurli.
doneaza

Vezi si campaniile din anii precedenti

Citeste articolele campaniei "Mesaje de Iubire pentru Copiii cu Branule, campanie dedicată copiilor bolnavi de cancer din România"